Haber

Sevda Erdan Kılıç: İkinci turda Kılıçdaroğlu’nu Çankaya Köşkü’ne götürelim

CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, “Doğrunun yanlışa, iyinin kötüye, bolluğun sefalete, hukukun sefalete karşı zaferi olacaktır. Değişim tam da bunu hedefliyor. İlk turda alınan oylar da CHP’nin mesajını gösteriyor. Sandıktan değişiklik çıktı. Gel ikinci turda 13.Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu birlikte Çankaya Köşkü’ne götürelim” dedi.

CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Sevda Erdan Kılıç, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci varyantına ilişkin basın açıklaması yaptı. Erdan Kılıç yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Hangi adaya oy vermiş olursanız olun, sandığa gidip gitmediğiniz fark etmeksizin tüm seçmenlerimize sesleniyorum. Bu tarihi sorumluluğu en iyi şekilde değerlendirmek tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının görevidir. Cumhuriyetimiz olarak bize emanet edilen, atamızın emaneti, ikinci asrına girmek ve vatanımızı hak ettiği yere taşımaktır.

“ÜLKENİN GELECEĞİNE KATILMAK İÇİN DESTEĞİNİZE İHTİYACIMIZ VAR”

Ülkemizin kalkınmasında büyük payı olan ekonomi, eğitim, sağlık, adalet, tarım ve liyakat gibi konulardaki gerilemenin farkında olduğunuzu biliyorum. Değişimin insana güç verdiğini de biliyorum. Ancak bu ülkenin geleceğinde taraf olabilmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. İşçi, emekli, memur, çiftçi, öğrenci, genç, yaşlı, hanım ne olursan ol; Bu değişimin bir modülü olmak, geleceğe bırakacağınız en büyük miras olacaktır. Bu aslında bir dönüm noktasıdır. Doğrunun yanlışa, güzelliğin sefalete, bereketin sefalete, kanunun yanlışa karşı bir zaferi olacak. Değişimin amaçladığı da tam olarak budur. Birinci tipte alınan oylar da sandıktan değişim mesajının çıktığını gösteriyor. 13.Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu ikincil tıpta Çankaya Köşkü’ne götürelim. Bu topraklara yeniden barış, sevgi, bereket ve merhamet getirelim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu